Akcje Wolontariuszy LOM SPARTAKUS (grudzień 2018)

Akcje Wolontariuszy LOM SPARTAKUS (grudzień 2018)

  1. #KOMÓRKOMANIA – DKMS – rejestracja kolejnych potencjalnych dawców szpiku (pełnoletnich) – 28 XI 2018r., godz. 12:45, sala 7 (konsultacyjna) w szkole.
  2. Krew dla Natalii Reszczyńskiej – możliwość oddania krwi dla chorej koleżanki z kl. IIIP – obecnie można oddawać krew indywidualnie, natomiast 7 I 2019r. zostanie zrealizowana akcja wyjazdowa autobusu Centrum Krwiodawstwa na terenie AWFiS i będzie możliwość oddania krwi przez pełnoletnich uczniów LOM i studentów AWFiS.
  3. Góra Grosza – zbiórka drobnych monet (grosików) przez ucz. Emilię Żywicką z kl. IIIS – pomoc dla dzieci z Domów dla dzieci.
  4. Nakrętki – akcja zainicjowana przez ucz. Paulina Wilk z kl. IG – celem jest pomoc w leczeniu i rehabilitacji oraz powrotu do sprawności 4-letniej Mai, która uległa wypadkowi drogowemu.
  5. CIAPKOWO – pomoc dla zwierzaków z schroniska w Gdyni „Ciapkowo”, akcja realizowana w dniach 12 XI -14 XII 2018r. Zbieramy dla kotów i psów karmę, koce, smycze i inne rzeczy mogące się przydać na zimę porzuconym zwierzakom. W ramach tej akcji 7 XII (piątek – Mikołajki – mile widziane czapeczki „mikołajowe” u wszystkich, jest to DZIEŃ BEZ MUNDURU) – pieczemy ciasta, które będą sprzedawane na terenie szkoły. Dochód będzie przeznaczony na wsparcie tej akcji. Osoby które przyniosą dowolne rzeczy dla zwierzaków otrzymają 1 kawałek ciasta gratis 🙂
  6. Bursztynowa Paczka – wspieramy potrzeby Podopiecznych (chorych dzieci) Fundacji BURSZTYNOWYM SZLAKIEM (szczegóły u p. A. Kwiatkowskiej).
  7. 350 SZALIKÓW pod choinkę – do 14 XII 2018 r.– przynosimy własnoręcznie zrobione szaliki dla bezdomnych (wspieramy akcję Caritas) – kontakt z p. P. Krysztofiakiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *