OBÓZ INTEGRACYJNY KL.I

OBÓZ INTEGRACYJNY KL.I

Obóz integracyjny dla klas pierwszych LOM SPARTAKUS odbędzie się̨ w terminie 29.08 – 31 .08.2018 w Ośrodku Szkolenia Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Zarządu Powiatowego Straży Pożarnej w Krynicy Morskiej ( 300 m od morza). Wyjazd 29.08.2017, zbiórka przed budynkiem Szkoły o godz. 8.00. Powrót 31.08.2017 do Gdańska w godzinach popołudniowych.
Na obóz należy zabrać: śpiwór, bidon na wodę, mundur szkolny z obuwiem, obuwie zmienne sportowe, ubranie sportowe cywilne, środki czystości (takie jak mydło, szampon, pasta do zębów i szczoteczka) i ręczniki, latarki, środki przeciw komarom i kleszczom, legitymacje szkolną, klapki i strój kąpielowy, koniecznie nakrycie głowy (czapkę z daszkiem), bluzę z długim rękawem na chłodniejsze wieczory i kurtkę przeciwdeszczową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *