Obóz szkoleniowo-integracyjny dla uczniów klas I LOM SPARTAKUS w Gdańsku i Kwidzynie odbędzie się w dniach 26-28.08.2019r. w Garczynie.

LOM GDAŃSK

MIEJSCE ZBIÓRKI:  dworzec PKP Gdańsk Wrzeszcz (przed wejściem)

TERMIN ZBIÓRKI:  26.08.2019 (poniedziałek), godz. 10:30

UBIÓR: umundurowanie zgodnie z profilem klasy, plecaki (zgodnie z wykazem przekazanym w informacji przed obozem)

POWRÓT:   28.08.2019 (środa), dworzec PKP Gdańsk Wrzeszcz ok. godz. 16:40

Uwaga:   na obozie będzie możliwość zakupienia T-shirt – ów z logo Szkoły oraz T-shirt-ów określonych profili klas.

Informujemy uczestników obozu integracyjnego klas I-ych, że zbiórka odbędzie się 26.08.2019 r. (poniedziałek), na dworcu PKP Gdańsk – Wrzeszcz o godz. 10.30.

Przypominamy o zabraniu ze sobą dotychczasowej legitymacji szkolnej oraz o dostarczeniu wypełnionej zgody na obóz do sekretariatu Szkoły (do dnia 23.08.2019).

Ze strony http://liceumspartakus.pl/aktualnosci/  należy pobrać  ZGODĘ rodziców na wyjazd dziecka na obóz.