OLIMPIADA WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE I OBRONNOŚCI

OLIMPIADA WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE I OBRONNOŚCI

9.12.2016 w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni  odbył się II etap – okręgowy Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Do etapu okręgowego zakwalifikowały się 4 uczennice: Julia i Ola (1S) oraz Nina i Paulina (2G). Organizatorem Olimpiady jest Uniwersytet Warszawski a współorganizatorem wybrane uczelnie wyższe. Celem Olimpiady jest popularyzacja wiedzy  na temat obronności, bezpieczeństwa państwa, sytuacji kryzysowych, szerzenie patriotyzmu, promocja postaw obywatelskich oraz współdziałania w sprawach publicznych. 

W konkursie brało udział ponad 70 uczniów. Do III (ogólnopolskiego) etapu zakwalifikowało się tylko 10 osób, w tym Paulina z 2G.  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *