OŚWIADCZENIE

OŚWIADCZENIE

Gdańsk, dnia 28 stycznia 2019 roku

Oświadczenie

         W związku z zaistniałą sytuacją – udziałem Uczniów Liceum Ogólnokształcącego Mundurowego SPARTAKUS w Gdańsku w dniu 13 stycznia 2019 r. w Gdańsku, podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wydajemy niniejsze oświadczenie.

         Liceum Ogólnokształcące Mundurowe SPARTAKUS w Gdańsku jest niepubliczną szkołą ponadgimnazjalną, której organem prowadzącym jest Fundacja BURSZTYNOWYM  SZLAKIEM  z/s w Pruszczu Gdańskim. Szkoła nie posiada żadnych organizacyjnych i faktycznych powiązań pomiędzy Agencją Ochrony „Tajfun”, jak i „Tajfun” Firmą Wielobranżową Gracjan Zwolak.

Szkoła LOM Spartakus nie współpracuje z żadnymi agencjami ochrony, jak i nie pośredniczy w zatrudnianiu młodzieży przy zabezpieczaniu imprez masowych.  Udział uczniów w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z dnia 13 stycznia 2019 roku odbywał się zatem bez pośrednictwa Szkoły w ich zatrudnianiu.

          Jednocześnie informujemy, iż zarówno organ prowadzący Szkołę, jak i Dyrekcja wszczęli wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w przedmiocie udziału uczniów, jak i roli Dyrektora Szkoły Tadeusza Sokołowskiego, podczas Finału WOŚP w dniu 13.01.2019 roku.

         Uprzejmie prosimy o umożliwienie prawidłowego funkcjonowania Szkoły, a w sprawie ewentualnych pytań prosimy o kontakt e-mailowy z Sekretariatem Szkoły (lom@liceumspartakus.pl)

 

Dyrekcja LOM SPARTAKUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *