Plan lekcji

Klasa Straży Granicznej (I G)

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:30 – 8:15          
8:15 – 9:00          
9:10 – 9:55          
10:00 – 10:45          
11.00 – 11:45          
11.50 – 12:35          
12:45 – 13:30          
13:40 -14:25          
14:30 – 15:15          
15:15 – 16:00             

 

Klasa Wojsk Specjalnych (I S)

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:30 – 8:15           
8:15 – 9:00          
9:10 – 9:55          
10:00 – 10:45          
11:00 – 11:45          
11:50 – 12:35          
12:45 – 13:30          
13:40 -14:25          
14:30 – 15:15           
15:15 – 16:00              

 

Klasa Policyjno-Detektywistyczna (I P)

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:30 – 8:15           
8:15 – 9:00          
9:10 – 9:55          
10:00 – 10:45          
11:00 – 11:45          
11:50 – 12:35          
12:45 – 13:30          
13:40 -14:25          
14:30 – 15:15           
15:15 – 16:00              

 

W-F fakultatywny:

– siłownia

GZ – gry zespołowe (siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, piłka nożna)

OWT – orientacja w terenie

B – biathlon

KB – kick-boxing, jiu-jitsu

LA – lekkoatletyka

 

Klasa Straży Granicznej (II G)

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:30 – 8:15          
8:15 – 9:00          
9:10 – 9:55          
10:00 – 10:45           
11:00 – 11:45          
11:50 – 12:35          
12:45 – 13:30           
13:40 -14:25          
14:30 – 15:15          
15:15 – 16:00          

 

Klasa Sił Specjalnych (II S)

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:30 – 8:15           
8:15 – 9:00          
9:10 – 9:55          
10:00 – 10:45          .
11:00 – 11:45          
11:50 – 12:35          
12:45 – 13:30          
13:40 -14:25          
14:30 – 15:15          
15:15 – 16:00          

 

 Klasa  (II )

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:30 – 8:15          
8:15 – 9:00          
9:10 – 9:55          
10:00 – 10:45          
11:00 – 11:45           
11:50 – 12:35           
12:45 – 13:30          
13:40 -14:25          
14:30 – 15:15          
15:15 – 16:00          

Język angielski – poziomy:

I – Elementary

II – Pre-intermediate

III – Intermediate

W-F fakultatywny:

– siłownia

GZ – gry zespołowe (siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, piłka nożna)

OWT – orientacja w terenie

B – biathlon

KB – kick-boxing, jiu-jitsu

LA – lekkoatletyka

PM – psychomotoryka

 

Klasa Straży Granicznej (III G)

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:30 – 8:15          
8:15 – 9:00          
9:10 – 9:55          
10:00 – 10:45           
11:00 – 11:45          
11:50 – 12:35          
12:45 – 13:30          
13:40 -14:25          
14:30 – 15:15          
15:15 – 16:00          

 

Kasa Policyjna (III P)

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:30 – 8:15          
8:15 – 9:00          
9:10 – 9:55          
10:00 – 10:45          
11:00 – 11:45          
11:50 – 12:35          
12:45 – 13:30           
13:40 -14:25           
14:30 – 15:15          
15:15 – 16:00          

 

Klasa Sił Specjalnych (III S)

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:30 – 8:15          
8:15 – 9:00          
9:10 – 9:55          
10:00 – 10:45          
11:00 – 11:45          
11:50 – 12:35           
12:45 – 13:30          
13:40 -14:25          
14:30 – 15:15          
15:15 – 16:00          

W-F fakultatywny:

– siłownia

GZ – gry zespołowe (siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, piłka nożna)

OWT – orientacja w terenie

B – biathlon

KB – kick-boxing, jiu-jitsu

LA – lekkoatletyka

PM – psychomotoryka