Podróż studyjna IP do Komisariatu Policji

Podróż studyjna IP do Komisariatu Policji

W dniu 20 maja uczniowie SPARTAKUSA z klasy Policyjnej pod opieką Pani B. Wolskiej i Komendanta A. Śliwińskiego brali udział w podróży studyjnej do Komisariatu nr 2 w Gdańsku. Policjanci zapoznali Kadetów z organizacją i zadaniami Komisariatu oraz zaprezentowali zasadniczy sprzęt, który jest wykorzystywany w codziennej służbie. Ważnym elementem zajęć było przedstawienie zadań i możliwości realizowanych przez Komisariat Wodny wchodzący w skład w Komisariat nr 2 w Gdańsku. W ramach podróży studyjnej zapoznaliśmy się także z przykładami niebezpiecznych przypadków na wodzie oraz podstawowymi zasadami bezpieczeństwa które wszystkich nas obowiązują

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *