Pogrzeb Tadeusza Pluty – Pułkownika Związku Piłsudczyków

Pogrzeb Tadeusza Pluty – Pułkownika Związku Piłsudczyków

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 23.02.2019 odszedł od nas założyciel i Prezes Okręgu Gdańskiego, Pułkownik Związku Piłsudczyków, Tadeusz Zbigniew Pluta. Społeczność LICEUM SPARTAKUS w dniu 25.02.2019 uczciła Jego Pamięć minutą ciszy podczas apelu szkolnego. Tadeusz Pluta był ważną postacią dla LOM SPARTAKUS – to ON odbierał ślubowanie każdego nowego rocznika kadetów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdańsku. Delegacja przedstawicieli Szkoły i Uczniów weźmie udział w pogrzebie, który odbędzie się w środę o godzinie 12.30 na Cmentarzu Garnizonowym w Gdańsku (przy placu Zebrań Ludowych). Msza Św. żałobna odbędzie się o 10.30 w kościele Garnizonowym na ul. Matejki w Gdańsku-Wrzeszczu.
Cześć Jego Pamięci !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *