POLIGON SZKOLENIOWO – TRENINGOWY CZERNICA 2019

POLIGON SZKOLENIOWO – TRENINGOWY CZERNICA 2019

W dniach 6-8.05.2019 Kadeci LOM SPARTAKUS – (klasy 1-sze i 2-gie) uczestniczą w „Zielonym Poligonie” (szkoleniowo-treningowym). Miejsce obozu – Akademicki Ośrodek Szkoleniowy Akademii Marynarki Wojennej w Czernicy. Ośrodek położony jest nad jeziorem Kosobudno, w sercu Borów Tucholskich, na terenie utworzonego w 1990 roku Zaborskiego Parku Krajobrazowego. W programie obozu m.in.  praktyczne szkolenie specjalistyczne zgodne z profilem plutonu;  szkolenie wiosłowe; podstawowe szkolenie ratownicze z użyciem indywidualnych i zbiorowych środków ratunkowych; podstawowe szkolenie żeglarskie; praktyczne szkolenie kształtujące umiejętności dowódcze „Leadership”; szkolenie w terenie połączone z podwyższaniem sprawności fizycznej; paintball i in. zajęcia, w tym integracyjne. Zbiórka w poniedziałek, 6 maja, dworzec PKP Gdańsk Wrzeszcz, godz. 7.15.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *