Porozumienie o współpracy LOM SPARTAKUS z JS 3102

Porozumienie o współpracy LOM SPARTAKUS z JS 3102

porozumienie-js_1

Dnia 27.09.2016 roku LOM SPARTAKUS podpisał Porozumienie z Jednostką Strzelecką 3102 z Obwodu Pomorskiego Związku Strzeleckiego „Strzelec” w Gdańsku.  Strony związane porozumieniem, postanowiły współpracować w obszarze oświatowo – wychowawczym mającym na celu zapoznanie uczniów Liceum z dziedziną szeroko rozumianego bezpieczeństwa i obrony terytorialnej, zdobywaniem wiedzy historycznej, pielęgnowaniem polskości oraz kształtowaniem postaw patriotycznych wśród młodzieży z szacunkiem dla tradycji niepodległościowej.

porozumienie-js_2

Porozumienie podpisali:

Prezes Fundacji

mgr Alicja Boruc

Dyrektor Szkoły

płk Tadeusz Sokołowski

Komendant Obwodu Pomorskiego

por ZS Karol Krzewiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *