Porozumienie z WSB

Porozumienie z WSB

Dnia 11.10.2017 roku Fundacja BURSZTYNOWYM SZLAKIEM jako organ prowadzący Liceum SPARTAKUS nawiązała współpracę  z Wyższą  Szkołą Bankową  w Gdańsku. W uroczystym podpisaniu porozumienia uczestniczyli: pani kanclerz Małgorzata Bednarek, pan dr Miłosz Gac, w imieniu Fundacji pani prezes Alicja Boruc, a liceum reprezentowała pani Małgorzata Waguca-Jączek – dyrektor pedagogiczny. Obie instytucje będą współpracowały w sferze szeroko rozumianej edukacji bezpieczeństwa wewnętrznego, dzięki czemu nasi uczniowie będą mogli uczestniczyć w uczelnianych zajęciach z kryminologii, a studenci WSB sprawdzać się będą na praktykach w naszej szkole, w roli nauczycieli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *