Szkolenie w zakresie służb informacyjnych w zabezpieczaniu imprez masowych

Szkolenie w zakresie służb informacyjnych w zabezpieczaniu imprez masowych

Od grudnia 2016 uczniowie klas drugich uczestniczą w ramach edukacji mundurowej w szkoleniu w zakresie służb informacyjnych w zabezpieczaniu imprez masowych. Szkolenie zakończy się testem wiedzy i certyfikatem uprawniającym do pracy w zabezpieczaniu imprez masowych. Zajęcia prowadzi dyr. Tadeusz Sokołowski, specjalista w zakresie zabezpieczania imprez.

Jest to już kolejne uprawnienie po certyfikacie z PPP, które otrzymają uczniowie LOM SPARTAKUS. Uprawnienia zdobyte są na czas nieokreślony i dadzą możliwość zarobkowania w czasie wolnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *