Ubezpieczenia uczniów w roku szk. 2018/2019

Ubezpieczenia uczniów w roku szk. 2018/2019

Dyrekcja Szkoły informuje, iż w roku szkolnym 2018/2019   nie decyduje o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne. Na zebraniach klasowych w dn. 12.09 zostały przekazane informacje dot. ubezpieczenia uczniów.  Powyższe informacje w Załączniku.

Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A. dostępne na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Dziecko).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *