Uroczysty APEL podsumowujący I SEMESTR

Uroczysty APEL podsumowujący I SEMESTR

Dnia 8 marca 2019 roku odbył się uroczysty apel podsumowujący I semestr. Na tę okazję przybył do nas z wizytą Radny Miasta Gdańska, przewodniczący Komisji Edukacji – pan Andrzej Kowalczys, który wraz z panią Dyrektor Małgorzata Waguca-Jączek wręczył Odznaki Spartanina. Brązowa, srebrna i złota Odznaka przyznawana jest kadetom za wyróżniającą postawę, aktywność szkolną, wolontariat i osiągnięcia edukacyjne lub sportowe. Wraz z najwyższą złotą Odznaką Spartanina przyznawane jest jednorazowe stypendium finansowe. W tym wyjątkowym dniu prezes Fundacji BURSZTYNOWYM SZLAKIEM pani Alicja Boruc przedstawiła nowego Komendanta Szkoły -pana kmdr Arkadiusza Śliwińskiego, który odpowiadać będzie za kształcenie mundurowe i współpracę z służbami państwowymi różnych formacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *