Wolontariat – „Sianko wigilijne za serce”

Wolontariat – „Sianko wigilijne za serce”

Fundacja BURSZTYNOWYM SZLAKIEM jako Organ prowadzący LOM SPARTAKUS zaprasza Wolontariuszy ze  Szkoły do udziału w akcji bożonarodzeniowej „Sianko wigilijne za serce”. W ramach akcji Wolontariusze przygotowali ozdobne woreczki świąteczne z siankiem wigilijnym. Sianko będzie rozdawane za datki do puszek w weekend przedświąteczny na Jarmarku Bożonarodzeniowym na Targu Węglowym w Gdańsku. Prowadzona zbiórka publiczna ogłoszona jest na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji:   zbiorki.gov.pl pod nr 2017/2526/OR. Zbieramy na rehabilitację i pomoc dla Nataniela, 1,5 rocznego chłopczyka chorego na SMA. Więcej o Natanielu na FB:  https://www.facebook.com/natanielisma/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *