Wspieramy Zwierzaki z CIAPKOWA

Wspieramy Zwierzaki z CIAPKOWA

Od 20 listopada do 14 grudnia wkręcamy się w kolejną akcję – tym razem pomocy dla zwierzaków w schronisku w Ciapkowie. Idzie zima i zwierzaki potrzebują NASZEJ wspólnej pomocy.  Chcesz się dołączyć? To nic trudnego – przynieś karmę dla kotów lub psów oraz inne rzeczy, które mogą przydać się przed nadchodzącą zimą ( koce, smycze). Zbiórka rzeczy przyniesionych – w gabinecie  p. Pedagog.

7 grudnia w Spartakusie odbył się kiermasz ciast. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na schronisko CIAPKOWO w Gdyni Redłowie. Nasi uczniowie upiekli ciasta, przynieśli je do szkoły a w dalszej kolejności – sprzedawali. I to z naprawdę dobrym rezultatem. Uczniowie, nauczyciele, studenci, wykładowcy – każdy wsparł nas jak potrafił. Ile zebraliśmy karmy i pieniędzy? Tego dowiemy się w najbliższy poniedziałek.

Ps. To co najprzyjemniejsze w pomaganiu to to, że czasem drobne gesty mogą naprawdę pomóc. Zimą zwierzakom jest szczególnie ciężko, a ilość karmy, którą dziś dostaliśmy od Was, pieniądze ze zbiórki i przede wszystkim Wasze chęci do udziału w akcji przerosły nasze oczekiwania. BRAWO WY! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *