Aktualności

OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS I – MIKOSZEWO’2024

MIEJSCE:  

Ośrodek KORONA położony  jest na skraju lasu, w odległości ok 900 metrów od morza. Zajmuje rozległy, zadrzewiony i ogrodzony ponad 2 hektarowy teren, na którym znajdują się cztery boiska: do piłki siatkowej plażowej, do kometki, do piłki nożnej ORLIK i wielofunkcyjne (do koszykówki)

TERMIN:  28 – 30.08.2024

UCZESTNICY:  Kadeci LOM SPARTAKUS – klasy 1-sze, rocznik 2024/2025 /uczestnictwo obowiązkowe/,  specjaliści – instruktorzy, opiekunowie

PROGRAM OBOZU:

podstawy szkolenia specjalistycznego zgodne z profilem plutonu;

– praktyczne zajęcia integracyjne kształtujące umiejętności dowódcze w grupie;

– szkolenie w terenie połączone z podwyższaniem sprawności fizycznej;

– zajęcia na wodzie;

KOSZT:  450,- zł.

Cena obejmuje:

– zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem /pobyt zaczynamy od obiadu 28.08 i kończymy obiadem  30.08/

– instruktorzy i sprzęt specjalistyczny do zajęć praktycznych – przejazd na miejsce obozu i powrót na trasie: GDAŃSK – MIKOSZEWO-GDAŃSK (dodatkowy koszt: przejazd pociągiem na trasie: POZNAŃ-GDAŃSK-POZNAŃ)

Wpłaty – w sekretariacie Szkoły.

OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS I – MIKOSZEWO’2024