loader image
ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU KARTKI ŚWIĄTECZNE

ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU KARTKI ŚWIĄTECZNE

PRZEDSTAWIAMY LAUREATÓW KONKURSU NA NAJLEPSZE KARTKI ŚWIATECZNE KTÓRY ODBYŁ SIĘ PRZED ŚWIETAMI. KOMISJA KONKURSOWA W SKŁADZIE PAMI DYREKTOR BOŻENA KRAJEWSKA , KOMENDANT KRZYSZTOF MAŁKIEWICZ, NAUCZYCIELE PIOTR SCHAEFER ORAZ DARIUSZ KOSZYŃSKI DOKONALI WYBORU NAJLEPSZYCH KARTEK ŚWIATECZNYCH. NADESŁANO PONAD 50 PRAC Z CZEGO WYBRANO 11 NAJLEPSZYCH A Z POŚRÓD TYCH 11 PRAC TRZY PIERWSZE MIEJSCA. KLASYFIKACJA KOŃCOWA PRZYEDSTAWIA SIĘ WIĘC NASTĘPUJĄCO:

I MIEJSCE – WITCZAK AGATA

II MIEJSCE – LENSKA WIKTORIA

III MIEJSCE- PETLARCZYK KACPER

KOLEJNE MIEJSCA TO

IV – ZIĘCIAK ALICJA

V – GAJEWSKI FILIP

VI- NAGÓRSKA KAROLINA

VII- HERZBERG PAWEŁ

VIII- PIOTROWSKA KORNELIA

IX- SŁAWSKI MACIEJ

X- REWIŃSKA NIKOLA

XI – OWCZARCZYK OSKAR

NAGRODZENI OTRZYMAJĄ DYPLOMY ORAZ SKROMNE UPOMINKI ORAZ  GATYFIKACJE W POSTACI OCEN I POZYTYWNYCH OCEN Z ZACHOWANIA. DZIEKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE ORAZ ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJE KARTKI WIELKANOCNEJ.

Dodaj komentarz

Close Menu