Aktualności

Ślubowanie Kadetów klas I LOM SARTAKUS

Na Półwyspie Westerplatte, u stóp pomnika Obrońców Wybrzeża, miała miejsce wyjątkowa uroczystość – 24 maja odbyło się Ślubowanie Kadetów pierwszego rocznika z Liceum Ogólnokształcące Mundurowe Spartakus w Gdańsku i Kwidzynie. To wzruszający moment, który z pewnością pozostanie w pamięci zarówno kadetów, jak i ich rodzin oraz nauczycieli. Gratulacje dla wszystkich nowo zaprzysiężonych Kadetów! 🎓👏🤝Wasza determinacja, zaangażowanie i ciężka praca są godne podziwu. Życzymy Wam samych sukcesów na dalszej drodze edukacyjnej oraz w przyszłej służbie dla naszego kraju. 🇵🇱. Wśród licznie zgromadzonych Gości, obecny był m.in. dr Marek Szymaniak Dyrektor #IPNGdańsk, a także P. Waldemar Kowalski przedstawiciel Muzeum II Wojny Światowej, które jest gospodarzem miejsca oraz inni znamienici Goście reprezentujący władze państwowe, samorządowe, służby mundurowe i współpracujące z SPARTAKUSEM instytucje, uczelnie wyższe i organizacje.

Pięknie dziękujemy wszystkim za przybycie 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Ślubowanie Kadetów klas I LOM SARTAKUS